7 listopada Agata Mierzwa- kierownik mławskiej Filii Biblioteki Pedagogicznej odwiedziła uczniów Zespołu Szkół nr 4 w Mławie. Spotkanie, które odbyło się w bibliotece szkolnej miało na celu zapoznanie z warsztatem informacyjnym naszej biblioteki. Uczniowie poznali zasady korzystania z katalogu Integro , sposób logowania się umożliwiający rezerwację i zamawianie zbiorów bibliotecznych. Katalog Integro zastąpił dotychczas wykorzystywany OPAC. Uzyskali również praktyczne informacje na temat sposobu korzystania z zasobów serwisu IBUK Libra, który udostępnia publikacje w wersji elektronicznej, umożliwiając przy tym nie tylko czytanie książek, lecz również zaawansowaną pracę z tekstem.

Prowadząca  zakończyła zajęcia warsztatami z elementami biblioterapii ph. „Wartości w życiu człowieka”.