W piątek, 6 maja naszą bibliotekę odwiedzili mili goście. Tym razem byli to uczniowie klasy II pod opieką Pani Kieglerskiej. Kierownik biblioteki Agata Mierzwa przywitała przybyłych. Okazało, że wielu z nich miało już wcześniej okazję gościć w naszych progach. Dzieciaki dowiedziały się m.in. na czym polega praca w bibliotece, po co się tutaj przychodzi i jakie książki wypożycza. Następnie A. Wesołowska wspólnie z uczniami ćwiczyła pamięć, uwagę i koncentrację z wykorzystaniem stołu multimedialnego. Chętnych do zabawy podczas spotkania jak zawsze było wielu. Kolejną i tradycyjnie już nie lada atrakcją okazał się magiczny dywan. Pływanie z rybkami czy gra w piłkę nożną to tylko niektóre spośród szeregu zabaw, w jakich nasi goście mieli okazję uczestniczyć. Jak to w życiu bywa wszystko co dobre szybko się kończy tak i nasze spotkanie ph. "Segreguję, nie próżnuję" przepełnione zabawą i śmiechem upłynęło bardzo szybko.