Wakacje lada dzień, a my nadal mamy chętnych do odwiedzenia naszej biblioteki. 22 czerwca gościliśmy uczniów klasy 2b SP nr 7, pod opieką Pani Beaty Kurkiewicz. Tym razem A. Mierzwa i A.Wesołowska skupiły swoje działania, prowadzone w ramach cyklu zajęć „Interaktywna biblioteka w praktyce” na ekologii. Pod hasłem „Segreguję nie próżnuje” dzieci ćwiczyły swoją wiedzę, ale i umiejętności techniczne i sprawnościowe w segregacji odpadów z wykorzystaniem stołu multimedialnego oraz magicznego dywanu. Przy tej okazji było wiele śmiechu i pozytywnej zabawy.

Ponieważ sprzęt, jaki nasza biblioteka posiada od roku budzi entuzjazm, prowadzące zaprezentowały przy tej okazji mnóstwo innych zabaw, quizów, układanek właśnie z wykorzystaniem nowego sprzętu interaktywnego.