24 listopada 2022 roku Bogumiła Pawłowska poprowadziła zajęcia z okazji Dnia Pluszowego Misia w SP nr 6 w Mławie. Uczestniczyli w nich uczniowie klasy 0 i dwóch klas pierwszych. Na początku dzieci wysłuchały opowieści Moniki Kamińskiej „Niedźwiedź szuka przyjaciół” i wskazywały cechy dobrego przyjaciela. Potem brały udział w zabawie ruchowej „Poranek misia”, poznały misie z bajek (szczególnie historię Paddingtona) i rozwiązywały zagadki. Uczniowie chętnie uczestniczyli w zabawie w podbieranie miodu i jego degustacji. Wiele radości dostarczyło im zadanie wykonania korekty w programie telewizyjnym, gdzie zmieniono tytuły filmów o misiach. Na koniec każdy uczestnik spotkania otrzymał medal przyjaciela pluszowego misia i zestaw do wykonania „misiowej” pracy.