W środę, 7 grudnia 2022 r. A. Wesołowska w ramach współpracy mławskiej Biblioteki Pedagogicznej z biblioteką Szkoły Podstawowej nr 7 w Mławie przeprowadziła kolejne w tym tygodniu warsztaty plastyczne, tym razem dla uczniów klasy 6d. Nowa dla uczestników technika quillingu wzbudziła szczere i spore zainteresowanie. Uczniowie chętnie zwijali i kleili paski papieru, by na koniec stworzyć z nich wymyślone przez siebie wzory, którymi czemu nie ma się co dziwić w związku z świąteczną atmosferą okazały się głównie choinki. Technika spodobała się na tyle, że cześć osób deklarowała chęć wykonania kolejnych prac w zaciszu własnych domów, co jest dla prowadzącego najlepszym miernikiem efektywności spotkaniaJ Rezultaty naszych działań prezentujemy poniżej.