W poniedziałek 19 grudnia 2022 A. Wesołowska nauczyciel bibliotekarz Biblioteki Pedagogicznej w Ciechanowie Filia w Mławie przeprowadziła kolejne zajęcia z cyklu "Nomofobia" - uzależnienie od smartfona". Tym razem było to spotkanie z uczniami klasy 2b ZS nr 4 w Mławie. Po części teoretycznej, w trakcie której prowadząca przedstawiła fakty i ciekawostki nt. ciągle nowego i jednocześnie coraz powszechniejszego zjawiska, jakim jest niewątpliwie nomofobia, uczniowie w trakcie zajęć warsztatowych w sposób praktyczny "dotykali" tego problemu. Świetna, chętna do współpracy i bardzo zaangażowana młodzież to marzenie każdego nauczyciela. Pracowało nam się bardzo dobrze i owocnie:), a do tego udało nam się dokonać swoistej autodiagnozy.