W dniu 12 stycznia 2016 r. w siedzibie naszej biblioteki odbyły się kolejne zajęcia edukacyjne dla uczniów Zespołu Szkół nr 4 w Mławie. Licealiści odwiedzili nas pod opieką nauczyciela bibliotekarza tejże szkoły pani Elżbiety Kwiatkowskiej. Zajęcia miały charakter warsztatów plastycznych, przeprowadzonych przez Annę Wesołowską. Tym razem uczniowie oraz ich opiekun wykonali breloki do kluczy w kształcie renifera. A. Wesołowska chciała, by wykonywana na zajęciach zawieszka z filcu nawiązywała choć trochę do świątecznego klimatu, i stąd pomysł wykonania renifera. Szycie i klejenie przebiegało w jak zawsze sympatycznej i ciepłej, mimo zimowej aury, atmosferze. Efekty naszej wspólnej pracy prezentujemy poniżej.