Zajęcia edukacyjne dla uczniów Gimnazjum nr 1 w Mławie – 15 grudnia 2016 r.

W czwartek 15 grudnia 2016 r. Anna Wesołowska, nauczyciel bibliotekarz Biblioteki Pedagogicznej w Ciechanowie Filia w Mławie po raz kolejny przeprowadziła warsztaty plastyczne dla uczniów Gimnazjum nr 1 w ramach cyklu „Kreatywny nauczyciel, kreatywny uczeń”. Tym razem spotkanie odbyło się na zaproszenie Pani Jolanty Bartczak, nauczycielki języka polskiego tejże szkoły. Tematem zajęć były ozdoby bożonarodzeniowe, które uczniowie wykonywali z wykorzystaniem rozmaitych materiałów. Pojawiły się m.in. bombki, choinki i śnieżynki, dekorowane według niczym nieograniczonej fantazji twórców. Cekiny, krepina, satynowe taśmy, ryż i klej, to tylko niektóre z materiałów wykorzystywanych w trakcie tych zajęć. W efekcie powstały oryginalne prace, którymi uczestnicy udekorowali swoją klasę.