13 grudnia 2018 r. Agata Mierzwa, kierownik Biblioteki Pedagogicznej w Mławie, przeprowadziła kolejne zajęcia z elementami biblioterapii z cyklu „Tworzymy grupę”. Uczestniczyli w nich uczniowie  klasy VIb  Szkoły Podstawowej nr 6 w Mławie wraz z nauczycielkami- Beatą Żabińską i Elżbietą Roczeń. Celem zajęć była lepsza integracja grupy, tworzenie życzliwej i bezpiecznej atmosfery. Ćwiczenia wstępne: rysowanie swojego nastroju na małych karteczkach, swobodna rozmowa na kilka tematów- „Najbardziej lubię”,„Najśmieszniejsza przygoda”, „Autografy”miały na celu wzajemne poznanie się. Służyła temu również wspólna zabawa z wykorzystaniem tekstów literackich: „Wiązka patyków i stary człowiek” oraz  „Pięciu nieudanych”. Prowadząca zakończyła zajęcia zabawą teatralną „Czerwony Kapturek”, która wywołała wśród uczestników wiele śmiechu i pozytywnej energii.