4 grudnia 2019 r. Kierownik Biblioteki Pedagogicznej w Mławie - A. Mierzwa oraz nauczyciel bibliotekarz tejże placówki - Anna Wesołowska po raz kolejny odwiedziły przedszkolaków z Miejskiego Przedszkola Samorządowego nr 4 w Mławie. Spotkanie w ramach projektu "Książka przyjacielem dziecka" zorganizowane zostało z okazji zbliżających się Mikołajek i zostało podzielone na dwie części. Pierwszą z nich stanowiło "Mikołajkowe czytanie" podczas którego A. Mierzwa zaprezentowała dzieciom z grup Pań: A. Słomińskiej i M. Balińskiej historię Świętego Mikołaja, a także książki i opowieści o tematyce bożonarodzeniowej.  Drugą część spotkania, która odbyła się już osobno w każdej z grup, stanowiły warsztaty plastyczne, w trakcie których przedszkolaki wspólnie z A. Wesołowską wykonywały kartki okolicznościowe. Większość dzieci deklarowała jeszcze przed ich zrobieniem, że będą to podarunki dla rodziców lub opiekunów. Efekty naszej wspólnej pracy prezentujemy poniżej.