25 listopada 2009 r. - Inauguracja spotkań zespołu samokształceniowego

25 listopada 2009 r. miała miejsce inauguracja spotkań zespołu samokształceniowego nauczycieli bibliotekarzy w roku szkolnym 2009/2010. Dorota Tadrzyńska z ZPO nr 1 w Mławie zaprosiła nas na obchody Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia. Na wstępie zapoznała przybyłe na imprezę przedszkolaki z historią tego święta, po czym odwiedził nas tajemniczy gość- Miś,  powitany bardzo ciepło. Dzieci zaprosiły Misia do wspólnej zabawy. Słuchały bajek o misiach, udzielały odpowiedzi na zagadki oraz wspólnie śpiewały. Na pożegnanie maluchy wysłuchały wersji Disneya „Kubuś Puchatek”, którą przeczytały panie bibliotekarki. Wesołe dzieci wraz ze swoimi pluszowymi misiami pożegnały nas radosną piosenką.

Następnie Agata Mierzwa przekazała najważniejsze informacje na temat nowych form w wychowaniu przedszkolnym. Rozdano przygotowane przez pracowników biblioteki pedagogicznej zestawienie bibliograficzne oraz plakat wizualny nowości z zakresu omawianego tematu.