We wtorek, 9 listopada 2021 po raz kolejny realizowałyśmy zajęcia z cyklu „Interaktywna biblioteka w praktyce” – „Przez zabawę poznaję świat”. Tym razem gościliśmy u siebie uczniów klasy III B z SP nr 6 w Mławie pod opieką nauczycielek Barbary Michalskiej i Ilony Krystkiewicz. Spotkanie ph. "Segreguję, nie próżnuję" jak zawsze okazało się za krótkie, nasi goście byli żywo zainteresowani wszystkimi sprzętami, które im prezentowano. A. Mierzwa – kierownik biblioteki jak zawsze przywitała przybyłych, opowiedziała o pracy w bibliotece, naszych zbiorach, w tym szczególnie nowo zakupionych bajkach. A. Wesołowska z kolei zaangażowała uczniów do wspólnej zabawy na stole integracyjnym. Dzieci miały też możliwość zabawy na magicznym dywanie, która jak zawsze wzbudziła wiele emocji. Dziękujemy za zaangażowanie i uśmiech. Byliście wspaniali.