ACK

7 grudnia 2021 był dla nas dniem kolejnych spotkań z cyklu „Interaktywna biblioteka w praktyce”, ponieważ w tym dniu gościliśmy jeszcze jedną grupę uczniów. Tym razem była to klasa druga o profilu policyjno-wojskowym z Akademickiego Centrum Kształcenia w Mławie. Mimo, że były to ich ostatnie w tym dniu zajęcia uczniowie pod opieką Pani Elżbiety Kwiatkowskiej mieli mnóstwo energii, widać rygor wojskowy sprzyja ich kondycji. Bardzo chętnie i żywiołowo angażowali się we wszelkie przygotowane atrakcje i realizowali stawiane im zadania czy to te wykonywane z A. Wesołowską na stole multimedialnym, czy też te zaproponowane im przez A. Mierzwę na magicznym dywanie. Mało tego, sami prosili o maksymalizację stopnia trudności, w związku z czym prowadząca otwierała przed młodzieżą nowe quizy, dotąd nie znane. Okazywało się jednak, że umysły młodzieży świetnie sobie radziły z wszystkimi zadaniami. Były to dla nas pierwsze zajęcia z tego cyklu z młodzieżą licealną. Bardzo zgrana grupa, pełna zapału i chęci do pracy, to marzenie każdego nauczyciela. Dziękujemy Wam za ogromne zaangażowanie!