14 grudnia 2021 był dla nas kolejnym dniem spotkań z dziećmi. Z samego rana naszą bibliotekę odwiedziły dzieci z grupy VIII ZPO nr 2 w Mławie. Były to 5 i 6 latki pod opieką Pań: Małgorzaty Piekacz i Magdaleny Gieryszewskiej. W trakcie spotkania A. Mierzwa zaprezentowała przybyłym możliwości sprzętu pozyskanego w ramach BOM. Na początek wyrecytowała wiersze: „Na straganie” Jana Brzechwy i „Stefek Burczymucha” Marii Konopnickiej. Kolejną cześć spotkania ph. "Segreguję, nie próżnuję" stanowiły zabawy interaktywne angażujące dzieciaki. A. Wesołowska tradycyjnie już bawiła się z gośćmi prezentując przy tym możliwości stołu multimedialnego. Proponowane dzieciom ćwiczenia dydaktyczne i zabawy ruchowe, jak zawsze wzbudziły wiele emocji i stanowiły okazję do wspólnej zabawy. Niesamowitą atrakcją okazał się jak zawsze magiczny dywan.