17 lutego 2022 r. naszą bibliotekę odwiedziły przedszkolaki z Katolickiej Szkoły Podstawowej w Mławie. Dzieci uczestniczyły w zajęcia  z cyklu „Interaktywna biblioteka w  praktyce”, prowadzonych z powodzeniem przez Agatę Mierzwę i Annę Wesołowską. Przy okazji wizyty, dzieci miały okazję dowiedzieć się kilku ciekawych informacji na temat pracy w bibliotece oraz jej zbiorów. Zadawały przy tym wiele pytań na które prowadząca udzielała odpowiedzi. Nasi mali goście poznali serię książek „Czytaj z Albikiem”, a następnie chętne dzieci grały w memory na stole multimedialnym: łączyły w pary bohaterów bajek i baśni, układały puzzle itp. Ostatnim elementem był „magiczny dywan”, który wywołał wiele emocji i radości wśród dzieci, jak również Pań nauczycielek, K. Szydłowskiej i T. Nachyły. Wszystkie dzieci chciały grać w piłkę nożną, zbierać cukier, „piec” pizzę i in. Niedosyt zabawy spowodowany ograniczeniem czasowym sprawił, iż wyznaczyliśmy termin kolejnej wizyty. Byliście wspaniali, miło było Was gościć!