Miło słyszeć, iż prowadzone przez nas zajęcia nadal cieszą się wielką popularnością. Dzieci są tym cudownym i wdzięcznym odbiorcą, bo prawdziwym. Jeśli się im coś podoba to od razu ich twarze to pokazują. Odwrotnie jest podobnie, ale na szczęście to rzadkość. Tym bardziej przyjemnie było prowadzić kolejne zajęcia dla uczniów klasy 4 SP nr 1 w Mławie, które przybyły do nas pod opieką Agnieszki Wysockiej. Agata Mierzwa- kierownik Biblioteki Pedagogicznej przeczytała naszym wspaniałym gościom wiersz „Słoń Trąbalski” Juliana Tuwima, co wprowadziło w przyjemny nastrój. Dzieci oglądały także książki, dedykowane dla ich grupy wiekowej. W drugiej części zajęć prowadząca zaproponowała zabawy na „magicznym dywanie”: gra w piłkę nożną, tropienie śladów, segregacja odpadów to tylko niewielki wycinek zabaw interaktywnych. Było mi niezmiernie miło Was gościć. Jesteście wspaniałą grupą!