Każda okazja jest dobra, aby odwiedzić naszą bibliotekę. Tym razem w związku ze Światowym Dniem Kota, gościliśmy dzieci z Akademii Piłkarskiej "Nazar", wśród nich była też dwójka dzieci z Ukrainy pod opieką A. Zaborowskiej i K. Borkowskiej. W nawiązaniu do dzisiejszego święta Anna Wesołowska zaprezentowała bajkę "Kotka psotka" w teatrzyku kamishibai.  Jako że dzieci są pasjonatami piłki nożnej i na co dzień uczestniczą w treningach piłkarskich, Agata Mierzwa zaproponowała im alternatywną wersję tej gry na magicznym dywanie. Jak zawsze dzieci były zachwycone możliwością rywalizacji poprzez zabawę. Nie mniejsze zainteresowanie wzbudziły inne propozycje, nie zawsze łatwe i wymagające większej uwagi, ale jak powiedziała prowadząca " w życiu nie zawsze jest łatwo", więc trzeba spróbować czegoś nowego. Dzieci z zapałem i uśmiechem na twarzy brały udział w kolejnych grach: kręgle, manipulator, karate i inne. Było to miłe spotkanie w ramach ferii w bibliotece, które wniosło wiele słońca w ten pochmurny dzień. Dziękujemy za pozytywną energię, jaką nam dostarczyliście!