9 kwietnia w siedzibie naszej biblioteki gościliśmy uczniów z klasy 1a SP nr 1 w Mławie. Piękna, wiosenna pogoda sprawiła, iż dzieci nawet z tak odległej od nas szkoły wybrały się na pieszą wycieczkę. Przy tej okazji obejrzeli prezentowaną w naszej czytelni i wypożyczalni wystawę fotografii zatytułowaną „ Mława, której nie ma. Ze zbiorów Janusza Dębskiego”. Na czarno-białych zdjęciach podziwiały stare, drewniane budynki, a szczególnie podobały im się stare autobusy tzw. „ogórki”. W drugiej części zajęć uczniowie, pod kierunkiem Anny Wesołowskiej rozwiązywali zagadki i quizy na stole multimedialnym. Na zakończenie Agata Mierzwa zaprezentowała ciekawe książki, w tym m.in. „Czytaj z Albikiem”. Spotkanie zakończyło się pamiątkowym zdjęciem. Dziękujemy za udział w zajęciach!